آزمايشگاه آگراگاز آسيا، به عنوان یکی از دارندگان گواهینامه مرکز ملی تائید صلاحیت ایران, الزامات استاندارد ایران – ایزو / آی سی 17025 را رعایت نموده و صلاحیت انجام خدمات استاندارد مذکور را داراست و همچنین به عنوان مرجعي براي آزمون هاي مرتبط با پكيج هاي گازسوز حرارت مركزي نوع B و C، به عنوان يكي از بازوهاي توانمند واحد كيفيت، در راستاي تحقق اهداف كلان گروه توليدي و صنعتي آگرا گاز آسيا فعاليت مي نمايد .

اين آزمايشگاه با هدف افزايش سطح رضايت مشتريان خود از طريق رويه اي حرفه اي وبا ارائه خدمات آزمايشگاهي با كيفيت ، موارد زيررا سرلوحه عملكرد خود قرار مي دهد :
– بكارگيري افراد توانمند و ذيصلاح در آزمايشگاه هـا جهت اطمينان از انجام صحيح و دقيق فعاليتها ي مرتبط با آزمون .
– توسعه دامنه فعاليت هاي مرتبط با آزمون ها بر اساس نياز سازمان يا مشتري، ازطريق انجام مطالعات وخريد تجهيزات .
– بهبود مستمر در مجموعه فعاليت ها و عملكردهاي آزمايشگاه ها .
– افزايش سطح رضايت مشتريان از طريق بهبود مستمر خدمات .
جهت حصول موارد فوق، اين آزمايشگاه ، سيستم مديريت كيفيت خود را بر مبناي استاندارد ISO/IEC 17025:2005 طراحي نموده و شرکت خود را ملزم و متعهد مي داند منابع و امكانات لازم جهت تحقق اهداف و برآورده سازي الزامات اين استاندارد را فراهم نموده و در جهت بهبود مداوم اثربخشي سيستم کوشا باشد .

لازم بذکر است شرکت های تولیدکننده پکیج شوفاژ دیواری می بایست از طریق یکی از آزمایشگاه های مورد تائید سازمان استاندارد نسبت به تست و تائید عملکرد پکیج خود اقدام نمایند.

17025 Optimized
آزمایشگاه همکار

درخواست آزمون تست پکیج توسط شرکت های همکار

در صورتی که از شرکت های همکار می باشید میتوانید جهت تست و بررسی الزامات استاندارد پکیج شوفاژ دیواری تولیدی از طریق فرم زیر اقدام لازم را مبذول بفرمائید. 

شما میتوانید نسبت به دانلود فرم اقدام بفرمائید و پس از پرینت و تکمیل آن نسبت به آپلود آن از طریق زیر اقدام لازم را مبذول بفرمائید. 

درخواست آزمون آزمایشگاه

فرمت فایل مجاز: pdf, Max. اندازه فایل: 5 MB.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
آگراگاز آسیا تولیدکننده پکیج آماتیس, روکا, وستن, آگرا